Vše o Pivovaru Neratov
Reakce na:
obec vzkveta až do nebes...co z mrtvé obce sdružení udělalo je neuvěřitelné a stojí za to to vidět...
pivo... 🍻 byl jsem tady před 5ti lety a byla to bída sice pitelna ale bída ...5 let nestačilo aby se ukázalo alespoň sebemenší zlepšení... svrchnaky ( 2 na čepu) vyloženě špatné...na to co nám tato kategorie piv otevřela za možnosti ...tady jen slabý odvar toho co by to mohlo být...
klasika plz…

CAPTCHA imageZavřítUložit