Na místě jsem měl cepovanou desítku, dvanáctku, čtrnáctku a černé. Z PETky pak IPU Spitfire a IPL Bohouše. Všechna piva dobrá, ne tak, že na ně budete roky vzpomínat, ale dobrá. A cena za 14-ku 39.50kc si nejde nevšimnout. Už na vstupu je napsáno, že se jedná o kuřácký klub, ale průkaz po mně nikdo nechtěl. Kolem oběda ve všední den (nevaří) zde bylo celkem plno a takovou kadenci prodeje tvrdéh… |