Vše o Pivovaru Neratov
Reakce na:
Degustace všech spodňáků. 10 nic moc,11 jenom hořká,12 to vše napravila,naprosto famózní mok.A to jak točená tak v Pet.13 Kometa polotmavá taky šmakovala,ale není to na delší popíjení.Jinak velice zajímavé místo,které stojí za návštěvu.

CAPTCHA imageZavřítUložit