Vše o Pivovaru Rohozec
Reakce na:
Žádné špatné pivo, ale pane bože, proč do toho cpete CUKR!!! Vždyť to jde i tradičně! Voda, ječmen, chmel a pivní droždí. Nic jiného!

CAPTCHA imageZavřítUložit