Vše o Pivovaru Kvasar
Reakce na:
Ach jo, něco se muselo stát s vždycky výbornou 11ctkou......koupeny zásoby na vánoce, ale nepříjemné překvapení....jakási silná sladová pachuť.....toto tam dříve nebývalo

CAPTCHA imageZavřítUložit