2️⃣3️⃣9️⃣#️⃣Jeden z nejstarších českých minipivovaru...nedávno oslavili 30 let. Vaří klasiku spodňáky, vše co měli objednáno a vypito. Je vidět že to jedou už těch 30 let Piva dobrá, ustalena, osobitá. Překvapilo medové...chuť medu neprehlušuje výborné pivo a chuť jen zlehka ulpí na rtech po delší době se ukáže....80% |