Vše o Pivovaru Harry
Reakce na:
Za mě uvnitř trochu sterilní a neosobní prostředí, v létě funguje zahrádka. Ležák Born mě nandchnul, ani APA Donald. Mnohem lepší Rouge, Felix nebo Re:Barbara. Pro pivo si musíte dojít sami.

CAPTCHA imageZavřítUložit