Snad se Žany neurazí, když napíšu, že to je pěkná buchta. Líbí se mi ta holka. Akorát moc nefandim těm svrchně kvašeným pivům, co vyrábí. Ale to mi nebrání dát 5 škopků, protože má v portfoliu Plnotučnou 12 a v té jsem se našel. Klidně si o nás, co máme rádi ležák, může zbytek světa myslet, že jsme burani, to nevadí. Dobrej ležák prostě ňákejma navoněnejma chcankama nenahradíš. Na zdraví :) |