Vše o pivovaru Bítov
Reakce na:
Hezká pivnice i příjemné prostředí vedlejší restaurace. Obsluha rychlá a ochotná. Ochutnána výtečná světlá 12ka i polotmavý ležák, obě piva příjemně nahořklá a plná. 14ka plná, ovocná opět s příjemnou hořkostí. Jídlo nezkoušeno, vizuálně velké porce, hezky servírované. Doporučuji. 4,5 z 5ti.

CAPTCHA imageZavřítUložit