Vše o pivovaru Poděbradský Zdroj
Reakce na:
Výborné pivo, bohužel jsem nemohl ochutnat točené ale i z PET lahve 11 a 12 byli opravdu skvělé, velká pochvala. Pro mě je o malý kousek lepší 11😄

CAPTCHA imageZavřítUložit