Vše o Pivovaru Cvikov
Reakce na:
ochutnány obě 13-ky (sváteční i Kleis) a bohužel u obou byla v chuti znát autolýza kvasnic. Filtrovaná 11 byla čistá, jen lehce kovová pachuť. Takže nejlépe vyšla 12-ka, nasládlá chuť je plné tělo a záleží na záměru sládka, nemusí být vše horké, ale když není pivo čisté v chuti to je škoda.

CAPTCHA imageZavřítUložit