Vše o Pivovaru Cvikov
Reakce na:
Hodně sladová piva, za mě nic moc. Nicméně pivní legenda a postrach všech šantánů pan Neutral má info, že prý začnou vařit více hořká piva, tak uvidíme 🙏

CAPTCHA imageZavřítUložit