Vše o poddžbánském pivovaru Mutějovice
Reakce na:
Na čepu 10 a 12, desítka zemitá, dvanda hodně máslo, v PET měli ještě dvě tmavě 13 a ještě něco, to jsem nebral, za mě 2 - 2,5 🍻 max

CAPTCHA imageZavřítUložit