Vše o minipivovaru Pod Kyčmolem
Reakce na:
Tak to koštujem 11 a je mňamózní!! Takovéto zlehka sladší pivo ála Polička, to miluju. Žádný odporně navoněný slad. Prostě mňam!

CAPTCHA imageZavřítUložit