Born 11 spokojenost
DROK dh 12 ležák no super s tím že jsem si myslel,že je to svrchně kvašený,ale je dóza studená dochmelovany a je to bomba👍.
DONALD APA bez výhrad mám APU rád a takhle mi sedla.
FELIX IPA15 tyhle piva nerad hodnotím,ale musím pochválit na chuť paráda a na konci čekejte dlouhou hořkost.
ROUGE 13 BRUT IPA chuť bílého vina s pepřovou chuťovou stopou. Zvláštní a originální.
PREE… |