Obsluha byla nepříjemná. Pán na mě působil, že to má za trest.
Pivo ušlo. Nic výborného, ale taky nic hnusného.
Dal jsem si polévku, ale ta byla dost přesolená. Nebylo mi nabídnuto ani pečivo.
Celkově docela vylidněno. Můj názor možná ovlivňuje nálada pana výčepního, ale za mě 3 piva. |