Tento pivovar má letos již 30let. Najdete ho jinak v okrese Brno-venkov v obci Sentice. Ochutnal jsem ležáky 11° + 12°. Nejvíce mi chutnala jedenáctka, ta byla vymazlená, dvanda ovšem taky fajn pitelná, avšak už trochu sladovější, celkově tedy spokojenost. Musím někdy dojít do Brna na čepované🍻...
Kvasary jsou fascinující vesmírné objekty vyzařující mnohonásobně více energie než jakákoliv znám… |