Vše o Pivovaru Harry
Reakce na:
Pivovar ve stylu 2 kohoutů z Prahy. Tedy obsluha ala fastfood a postaveno v induatrialnim stylu.Vzhledove mě sice moc nezaujalo, ale pivo patří ke špičce. Skládkova Tamara Dolnickova, dříve Riegrovce v Olomouci mě její pivo moc nelezlo, naopak později v Reporijich pivovar pozvedla, nyní v Brně asi TOP pivko. Takže klobouk dolů nejlepší pivka za mě zázvorove, American IPA, Výborný Belgičan a krá…

CAPTCHA imageZavřítUložit