Vše o Pivovaru Harry
Reakce na:
Všechna piva jsou skvělá.Ale nejlepší je Tamara.Ač silné pivo,je to pohlazení.Paní sládková se rozhodně vyzná ve svém řemesle.Moc vašemu pivovaru fandím.

CAPTCHA imageZavřítUložit