Vše o Pivovaru Harry
Reakce na:
Osobně mám raději menší hospůdky,ale tak dobré pivko jsem dlouho nepil. S Bornem bych vydržel celý večer a Felix ... to bylo sametové pohlazení na duši ...

CAPTCHA imageZavřítUložit