Tak momentálně za mě nejlepší pivo v celém štatlu😀 - tento nový minipivovar v Brně. Na čepu jsem chytil svá 3 pivečka, 11°Born - výborný nahořklý krutě pitelný ležák, 12° Donald aneb zázvorová APA rovněž super, Felix 15° IPA rovněž pitelná, další budou postupně následovati. Z repráků vám hraje převážně punková muzika, tady to bude ještě velký...Tamara prostě umí!🍻🍺🍻. |