Vše o Pivovaru Cvikov
Reakce na:
Obsluha neschopná, po 40ti minutovém čekání, jsem si konečně objednal. Poté 40 minut čekání na nacepovani 5x0,1l piva degustacniho setu. Piva velmi nepovedená se zvláštní dohrou a silnou porcí diacetylu.
Pokud se něco nezmění, tak sem už kvůli pivu určitě nezavítám. Nedoporučuji. Horší než toto pivo nebyl ani berounsky medvěd.

CAPTCHA imageZavřítUložit