Na uvedené adrese pivovar nenaleznete, ale v Hodoníně na náměstí je v sezoně stánek s posezením se 4mi kusy na cepu a lednici. Tentokrát pouze svrchně kvašení piva a musím říct že povedená 😁 Citra i Kazbek, byly OK , ale nejvíce mi chutnal nakurovany. Pivovar určitě umi a je to o něco jiného pivo než nabízí švihák nebo měl hodonínský vojacek |