Vše o pivovaru Poutník
Reakce na:
Poutníka jsem měl kdysi a moc mi chutnal...bohužel teď s odstupem času musím přiznat, že svoji jiskru ztratil...nicméně pořád se dá pít oproti jiným komerčním pivům...

CAPTCHA imageZavřítUložit