Vše o Pivovaru Neratov
Reakce na:
s partičkou jsme z Bystrého zajeli prohlédnout kostel a pivko jsme chutnali 12 i 11, ta mi chutnala vic :-) a ani kelimky nevadily. pisu až ted... byli jsme v září 2020

CAPTCHA imageZavřítUložit