Tenhle pivovar me moc neoslovil. Primo u nej zahradka bez obsluhy, takze kostovani probehlo pred restauraci. Dve svrchne kvasena piva, ktera mam rad, me nenadchla. Takze to paradoxne zachranovaly lezaky. Svetly dobry, hezky chmelovy, polotmavy hezky vyvazeny a dobre pitelny. |