Dnešní 12 zklamání. Pán u výdejového okénka točil velké na čtyři zátahy a ještě stylem přelévání čaje z výšky, kdy jsem dostal posléze sklenici 2/3 piva a 1/3 pěny. Na otázku zdali dojde, prý ano. Chuť bez řízu s pachutí. Pivo jsem nedopil a vrátil s tím, že nechutná. Pán odvětil, že mu pivo pění a nic s tím neudělá :D. |