Vše o pidipivovaru Pod Kalousem
Reakce na:
Při dnešní návštěvě pivovaru nafasovány PET jak s Žerotínským, tak s Temným Kalousem. Polotmavý Žerotín (IPA 13°) na svrchňák trochu zvláštní, slušně hořký a dobře pitelný. Temný Kalous je čerstvý, a tak musí podle pana sládka v lahvích ještě chvíli ležet. Tak uvidíme. Každopádně spokojenost a rozhodně doporučuju navštívit a ochutnat.

CAPTCHA imageZavřítUložit