Vše o pivovaru U Hušků
Reakce na:
Car, Carevna i Včelka velmi dobré (i když jen z PET). Slušné pivo z minipivovaru za 35 Kč rozhodně nepovažuji za předražené.

CAPTCHA imageZavřítUložit