Světlý ležák 11 i 12 je opravdu dobré pivo, mnohem horší je kuchyně v pivovarské hospůdce. Čekat na burgry hodinu a maso v nich umučené do mrtva, že se nedalo jíst. Pak 40 minut čekat na omeletu je opravdu děs. Nejvíc na jídelním lístku jen pár jídel z nichž si není možné ani vybrat. Před třemi lety velký výběr jídel a všechno chutnalo výborně. Plněné chilli papričky sýrem smažené v těstíčku ja… |