Vše o Pivovaru Neratov
Reakce na:
Trochu mě zklamalo, že přímo u pivovaru točej pivo jen do "festivalovejch" kelímků. Dvanáctka byla bez řízu, dobrá jedenáctka to napravila.

CAPTCHA imageZavřítUložit