Vše o Pivovaru Pod Besedou
Reakce na:
Středoškolský pivovar vaří pivko pro restauraci beseda. K dispozici pouze světla 11, pít se dalo, ale nic extra. Navic minipivovar s jedním pivem je za mě málo. V restauraci je ve sklepení ještě pivovarské muzeum, ale obsluha vypadala jako z nějaké křesťanské sekty po pravé provedené lobotomii😂. Pivovar spíš pro milovníky Plznicky než pro fanoušky minipivovaru a homebrewingu.

CAPTCHA imageZavřítUložit