Vše o Pivovaru Eggenberg
Reakce na:
Půl jsem nakoureneho svihaka, světlý a tmavý lezak. Vše celkem horší průměr. Později jsem navstivil pivovar školu restauraci noveho pivovaru, který je o něco málo výš, ale ne o moc oproti eggenberovi. Divím se že neuspěl, když to byl jediný pivovar v extra turistickém českém Krumlově 😅

CAPTCHA imageZavřítUložit