Aktuálně ochutnal z PETek Velikonoční zelený speciál 12° (dobrý ležák s kvasnicovou chutí; zelená barva nepřidává žádnou příchuť) a Tmavý Mourek 13° (dobrý ležák s praženou chutí a vůní). Pamatuju ze Žatecké Dočesné zajímavé mladé pivo Pivčák. Při cestě kolem doporučuji polední menu, a k němu ideální zdejší kvasnicová Desina. |