Vše o poddžbánském pivovaru Mutějovice
Reakce na:
Moc pěkná restaurace s minipivovarem. Pivka bohužel všechna na mě moc sladká, ale desítka byla pitelná i na delší dobu. Dvanda zklamání, skoro žádná hořkost, polotmavé nechutnalo.

CAPTCHA imageZavřítUložit