Vše o Pivovaru Eggenberg
Reakce na:
Tak špatné pivo jsem nikde v pivovaru nepil. Styl čepování byl tristní. Obsluha měla lidi na háku a komentář jídla i vizuální stránka nás odradily od hazardování s vlastním životem. Jestli ukončili činnost ani se nedivím. (cca 2013)

CAPTCHA imageZavřítUložit