Vše o pivovaru Bítov
Reakce na:
Již poněkolikáté pitá dvanáctka v Čp. 4 v Jindřichově Hradci. Slušný pivko, který pohladí. Žádné rušivé pachy či chutě, nicméně je to běžné pivko z minipivovaru. Tedy lepší než všechny komerční.

CAPTCHA imageZavřítUložit