Vše o pivovaru U Hušků
Reakce na:
Typická vesnická knajpa pouze pro cyklisty kteří mají žízeň. Velká podobnost s hnusným pivem Medlesice. Akorát 2,5 krát dražší. A navíc vaří, ale ty jídla jsou silně průměrná. Pivo i jídlo předražené, bez pěny, neumí to ani natočit. Bez obsluhy kompletně! Ostuda...

CAPTCHA imageZavřítUložit