Vše o pivovaru Bahno Pardubice
Reakce na:
Nevím co dát. Pivo opravdu dobré, pro nás znalé soc. bufetu i takové retro prostředí. Ale absence WC podnik opravdu degraduje. No a v době výpadku na čepu Gambrinus?? Takže pivovar za 2

CAPTCHA imageZavřítUložit