Vše o pivovaru Bahno Pardubice
Reakce na:
Jelikož hodnotím pivo, dávám pět škopků, kromě většího řízu nelze nic vytknout. Ale v létě hic a nedýchatelno a dnes kosa, že jsem nesundal bundu. Tady je něco špatně. Je to škoda, ale víc než dvě piva jsem nedal, v té zimě prostě nejede.

CAPTCHA imageZavřítUložit