Vše o pivovaru Bizon
Reakce na:
Za sebe mohu rict, ze piva jsou povedena. pil jsem 10, 11 a 12 a je opravdu malo co vytknou. Za zminku stoji maximalni ochota a vstricnost pani majitelky a vycepni v jedne osobe. Rad pivovar opet navstivim.

CAPTCHA imageZavřítUložit