Klasický pivovárek nečekejte, jedná se o welness hotel, kde si vaří vlastní pivo. Pivo je dobré, ale, průměrné. Zklamání z terasy, kde v 30°C vedru byl pouze u jednoho stolu k dispozici slunečník, zbytek stolů na přímém slunci. K jídlu jsme si dali salát, ten byl výborný. |