Vše o pivovaru Bahno Pardubice
Reakce na:
Pivo výborné, ale k čemu to je, když mají pořád zavřeno. Absolutní nespolehlivost. Jít tam cíleně na pivo je zbytečné.

CAPTCHA imageZavřítUložit