Vše o Pivovaru Uherský Brod
Reakce na:
Jediné co se dalo vypít byla jejich Patriot 11°, Kounic 11° polotmavý putoval hezky do záchodu, protože se sotva hodí na zalití květin. opravdu hnus hnus hnus.

CAPTCHA imageZavřítUložit