Vše o pivovaru Ladronka
Reakce na:
pokus o pivko v cukrárně/restauraci, zatím jen Summer ale, v budoucnu by se mělo rozšířit o další 1-2 druhý. prostředí fajn, obsluha OK, ale bylo jí málo.

CAPTCHA imageZavřítUložit