Vše o pivovaru U Hušků
Reakce na:
Bohužel ani jedno z nabízených piveček mi nejelo. Ochutnán Car, Včelka + Jiskra. Jinak příjemná hospůdka se zahrádkou, obsluha taky v pohodě.

CAPTCHA imageZavřítUložit