Neděle, krásný teplý den. Restaurace prázdná. Na čepu jen světla 11. Chuťově dobře nahořklá,, ale.... Teplá!! Pivo točí do sklenic bez loga nebo nápisu. K vidění v regálu půllitry s pěkným logem. Koupil jsem si jeden na recepci za 160 Kč, což je dost. Celkově smíšené pocity, snad bych ten podnik ani nezarazoval mezi pivovary. |