Vše o pivovaru Bahno Pardubice
Reakce na:
Red Ale byl fajn, bohuzel uvnitr bylo hrozne horko. Takze priste bych si pivo vzal ven mimo nadrazni budovu (pokud by to slo).

CAPTCHA imageZavřítUložit