Vše o Pivovaru Kvasar
Reakce na:
Pravidelně si kupuju ve městě PETky. 11° i 12° lahůdka. Skoro stejně dobré, jako točené. Vánoční speciál se také povedl.

CAPTCHA imageZavřítUložit