Vše o Pivovaru Černá Hora
Reakce na:
Pivko je dobre mame ho v jedne hospudce u nas v Olmiku,vsechny tri jedenctky dve a dvanactku a dobre jsou,primo vyborne

CAPTCHA imageZavřítUložit